Preskočiť na obsah
Obec Chrastince

Verejná správa

Obec Chrastince

Všeobecná verejná správa

Sídlo
Chrastince
Od roku
1990
IČO
00 647 411

Obec Chrastince

Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)

Aktívna
Sídlo
Chrastince 18, 991 08 Chrastince
Na trhu od
5. decembra 1990
IČO
00 647 411
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Odbor (SK NACE 84.11)
Všeobecná verejná správa

Organizácia v číslach

35
rokov na trhu
1990
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O organizácii

Spoznajte Obec Chrastince

Organizácia Obec Chrastince má sídlo na adrese Chrastince 18, 991 08 Chrastince. Zapísaná je od 5. decembra 1990 (Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad všeobecná verejná správa.

Základné údaje

Obchodné meno
Obec Chrastince
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
IČO
00 647 411
Dátum vzniku
5. decembra 1990
Sídlo
Chrastince 18, 991 08 Chrastince
Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
Štatistický úrad Slovenskej republiky, oddiel 313-5100, vložka č. 1002-18
Sektor (ESA 2010)
Miestna samospráva
Odbor (SK NACE 84.11)
Všeobecná verejná správa

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Obec Chrastince zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Všeobecná verejná správa

Časté otázky

Základné informácie o organizácii

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Obec Chrastince?

Sídlo je na adrese Chrastince 18, 991 08 Chrastince.

Čím sa Obec Chrastince zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Všeobecná verejná správa“ (84.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: všeobecná verejná správa.

Aké je IČO – Obec Chrastince?

IČO je 00 647 411.

Kedy vznikla Obec Chrastince?

Vznik: 5. decembra 1990. Na trhu pôsobí 35 rokov.

Sídlo

Kde organizáciu nájdete

Chrastince 18 991 08 Chrastince

Registrový súd: Štatistický úrad Slovenskej republiky

Spravujete túto organizáciu?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Obec Chrastince podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese obec-chrastince.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.